facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ10-2ος Όμιλος

<< Κ10-1ος Όμιλος
Κ10-3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1911:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/10/1912:30ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.7-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή27/10/1911:15ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.4-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨΓΟΥΔΗ Σάββατο09/11/1913:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/11/1913:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/11/1918:15


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΟΨ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΨ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΟΨ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ