facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ12-4ος Όμιλος

<< Κ12-3ος Όμιλος
Κ12-5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/10/1909:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1916:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/10/1911:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/10/1919:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/11/1910:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/11/1914:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-7
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/11/1917:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/11/1910:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2