facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
4η ΦΑΣΗ

<< 3η ΦΑΣΗ
5η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη23/10/1915:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη23/10/1915:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη23/10/1915:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη23/10/1915:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη23/10/1915:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη23/10/1915:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2 (πεν: 8-7)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη23/10/1915:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-3 (πεν: 1-3)
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Τετάρτη23/10/1915:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη23/10/1915:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2 (πεν: 4-2)
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη30/10/1914:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη30/10/1914:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη30/10/1914:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0 παρ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη30/10/1914:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη30/10/1914:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη30/10/1914:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη30/10/1916:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-0 (πεν: 2-4)