facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-5ος-Ομιλος

<< Κ14-4ος-Ομιλος
Κ14-6ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο05/10/1910:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/10/1919:00ΜΟΣΧΟΣ Α.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή06/10/1910:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή06/10/1910:30ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1911:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1913:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-2
Ρεπό: ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο12/10/1909:30ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.2-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/10/1910:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1913:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή13/10/1909:30ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.5-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1910:30ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή13/10/1911:30ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.5-5
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/10/1910:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1911:45ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1916:00ΘΩΜΑΣ Π.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1917:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:30ΙΣΣΑ Α.8-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/10/1910:30ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο26/10/1910:00ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο26/10/1910:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-7
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/10/1910:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή27/10/1910:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.6-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή27/10/1911:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.7-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1918:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/11/1909:45ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/11/1912:00ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο02/11/1913:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.3-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/11/1915:00ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-8
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή03/11/1910:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/11/1918:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο09/11/1909:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/11/1910:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1911:30
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/11/1912:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1913:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή10/11/1913:45
Ρεπό: ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ