facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-1ος-Ομιλος

Κ14-2ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/10/1911:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/10/1913:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-6
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/10/1916:30ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο05/10/1918:45ΜΑΡΔΑΣ Β.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο05/10/1920:00ΜΑΡΔΑΣ Β.5-0
Ρεπό: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1909:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/10/1910:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1915:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο12/10/1917:00ΜΟΣΧΟΣ Α.8-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1918:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-9
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/10/1909:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.4-4
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1910:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1910:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/10/1913:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-8
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/10/1914:30ΘΩΜΑΣ Π.5-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1918:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 0-3 α.α.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/10/1910:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο26/10/1914:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο26/10/1915:30ΚΑΡΝΗΣ Γ.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή27/10/1910:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/10/1914:00ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΧΑΪΔΑΡΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1911:00ΜΑΡΔΑΣ Β.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/11/1911:30ΘΩΜΑΣ Π.0-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/11/1913:30ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.6-0
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/11/1914:45ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1918:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΙΑΣΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/11/1910:00
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο09/11/1914:00
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο09/11/1917:30
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/11/1910:00
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/11/1911:30
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΑΟ ΙΛΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΙΑΣΩΝ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΖΕΦΥΡΟΣ 1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΟΣ 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΟΣ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
Ρεπό: ΚΑΜΑΤΕΡΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΖΕΦΥΡΟΣ 1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ