facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16-5ος-Ομιλος

<< Κ16-4ος-Ομιλος
Κ16-6ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/09/1910:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.4-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο21/09/1916:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-6
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1ΡΟΥΦ Σάββατο21/09/1919:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο21/09/1919:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΠΕΥΚΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1919:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1909:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή22/09/1912:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/09/1911:30ΙΣΣΑ Α.1-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/09/1912:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.7-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/09/1912:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο28/09/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/09/1919:30ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1912:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/09/1912:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/10/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΡΟΥΦ Σάββατο05/10/1918:45ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/10/1919:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1909:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1911:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή06/10/1913:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.6-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΠΕΥΚΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/10/1913:30ΜΑΡΔΑΣ Β.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/10/1911:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο12/10/1911:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1918:45ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.5-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/10/1920:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-9
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1912:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/10/1917:00ΛΩΝΗ Ε.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/10/1917:45ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1915:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1918:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1919:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή20/10/1915:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1918:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1919:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο26/10/1909:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-7
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/10/1909:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο26/10/1910:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1914:00ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.1-2
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/10/1918:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1919:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/10/1916:45ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.5-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο02/11/1917:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/11/1919:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/11/1919:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1ΡΟΥΦ Σάββατο02/11/1919:15ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/11/1919:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/11/1911:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή03/11/1915:30ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/11/1909:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/11/1918:00
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/11/1918:15
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/11/1919:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1913:00
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή10/11/1914:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1918:30


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 - ΠΕΥΚΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ