facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-4ος-Ομιλος

<< Κ18-3ος-Ομιλος
Κ18-5ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/09/1913:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο21/09/1914:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο21/09/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΛΩΝΗ Ε.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/09/1912:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή22/09/1918:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.4-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/09/1918:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο28/09/1911:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο28/09/1913:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή29/09/1912:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.1-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/09/1918:45ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/09/1919:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/09/1919:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ13-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/10/1909:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/10/1914:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΛΩΝΗ Ε.4-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή06/10/1918:15ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/10/1918:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.0-5
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/10/1919:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-1
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ0-3 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/10/1910:00ΝΑΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.1-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή13/10/1918:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/10/1919:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.3-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1919:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή13/10/1919:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ13-0 α.α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/10/1914:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΛΩΝΗ Ε.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/10/1918:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/10/1918:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/10/1918:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.0-3 α.α.
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 10-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/10/1909:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο26/10/1919:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.3-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή27/10/1917:45ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή27/10/1918:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ13-0 α.α.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 23-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/11/1910:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-6
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/11/1914:15ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/11/1912:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-7
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/11/1917:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-4
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/11/1909:00
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/11/1918:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο09/11/1919:45
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή10/11/1915:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/11/1917:15
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
Ρεπό: ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ