facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/09/1916:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή22/09/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.4-2
ΑΡΙΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/09/1911:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/09/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/09/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή22/09/1911:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.4-1
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή22/09/1911:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/09/1916:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο28/09/1916:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/09/1916:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/09/1916:30ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/09/1916:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-7
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/09/1910:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-6
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/09/1911:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/09/1911:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.3-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/09/1913:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/10/1916:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/10/1910:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/10/1911:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.1-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή06/10/1911:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.3-3
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/10/1916:15ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/10/1916:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή06/10/1916:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.7-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/10/1916:15ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/10/1916:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/10/1916:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο12/10/1916:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1910:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/10/1911:003-0 α.α.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1911:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1911:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-5
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/10/1913:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/10/1910:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α.4-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1910:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/10/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1911:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1911:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-3
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/10/1911:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/10/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο26/10/1916:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/10/1916:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/10/1916:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο26/10/1916:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.5-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/10/1910:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/10/1911:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-2
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/10/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α.0-4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/10/1911:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/11/1915:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.4-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή03/11/1909:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/11/1911:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/11/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/11/1911:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-6
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/11/1911:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/11/1912:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.4-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή03/11/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/11/1915:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/11/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/11/1915:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή10/11/1911:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/11/1911:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/11/1911:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/11/1911:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/11/1911:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ