facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο21/09/1916:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/09/1910:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.2-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/09/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/09/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Κυριακή22/09/1911:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.5-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/09/1916:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.4-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/09/1916:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/09/1916:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή29/09/1910:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/09/1911:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/09/1911:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/09/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-7
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή29/09/1913:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.2-4
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/09/1916:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή29/09/1916:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο05/10/1916:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο05/10/1916:15ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/10/1910:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α.9-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/10/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/10/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/10/1911:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/10/1913:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.3-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/10/1916:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/10/1916:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1909:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1909:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.3-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/10/1912:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.3-5
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή13/10/1912:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/10/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/10/1916:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/10/1916:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.4-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο19/10/1916:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.2-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/10/1916:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.4-4
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/10/1911:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.6-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1913:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-0
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/10/1914:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/10/1916:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Α.0-6
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/10/1916:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/10/1916:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/10/1916:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-4
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/10/1916:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-4
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΡΟΥΦ Κυριακή27/10/1909:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/10/1911:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.5-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή27/10/1912:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή27/10/1915:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/10/1915:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/11/1915:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/11/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-5
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/11/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/11/1909:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-5
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/11/1909:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/11/1911:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/11/1915:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/11/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/11/1915:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή10/11/1909:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/11/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή10/11/1912:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/11/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/11/1915:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ