facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/09/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/09/1911:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/09/1916:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/09/1916:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/09/1916:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΟΨΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο28/09/1916:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/09/1916:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΟΥΔΗ Σάββατο28/09/1916:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/09/1911:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.4-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/09/1912:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/09/1916:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/09/1916:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/09/1916:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/10/1916:15ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/10/1916:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/10/1916:15ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/10/1916:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/10/1911:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/10/1916:15ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή06/10/1916:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1916:15ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/10/1916:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/10/1916:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο12/10/1916:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1911:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/10/1911:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/10/1916:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1916:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1916:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/10/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-1
ΠΟΨ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:15ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/10/1911:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/10/1916:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1916:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/10/1916:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/10/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο26/10/1916:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/10/1911:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.3-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/10/1911:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/10/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/10/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/11/1915:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΟΨΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο02/11/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/11/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.4-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/11/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/11/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή03/11/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-5
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/11/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/11/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/11/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο09/11/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/11/1911:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/11/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/11/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΟΨ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΟΨ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΟΨ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΨ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΨ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ