facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/09/1916:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο21/09/1916:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Σάββατο21/09/1916:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/09/1916:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή22/09/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/09/1916:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/09/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/09/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/09/1916:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο28/09/1916:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/09/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/09/1916:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή29/09/1916:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή29/09/1916:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/09/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/09/1916:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/10/1916:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο05/10/1916:15ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο05/10/1916:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/10/1916:15ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή06/10/1916:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή06/10/1916:15ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/10/1916:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή06/10/1916:15ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/10/1916:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο12/10/1916:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/10/1916:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1916:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή13/10/1916:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή13/10/1916:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή13/10/1916:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1916:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο19/10/1916:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.6-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο19/10/1916:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.4-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.5-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή20/10/1916:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1916:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/10/1916:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/10/1916:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/10/1916:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο26/10/1916:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/10/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή27/10/1915:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή27/10/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/10/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο02/11/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο02/11/1915:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/11/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/11/1915:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/11/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή03/11/1915:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/11/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/11/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/11/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/11/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΙΛΙΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/11/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή10/11/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/11/1915:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΣΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΑΣΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ