facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 87 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.4η ΦΑΣΗΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤετάρτη23/10/1915:301-5
2.Κ14-3ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΣάββατο26/10/1909:300-8
3.Κ14-4ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣάββατο26/10/1911:001-1
4.Κ14-6ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο26/10/1912:301-2
5.Κ10-1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο26/10/1914:004-1
6.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο26/10/1916:003-0
7.Κ16-4ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΣάββατο26/10/1918:451-1
8.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚυριακή27/10/1909:003-1
9.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚυριακή27/10/1912:003-0
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:003-2
11.Κ12-5ος ΌμιλοςΡΟΥΦ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο02/11/1909:003-2
12.Κ16-2ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο02/11/1911:002-0
13.Κ12-8ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/11/1912:450-9
14.Α Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΣάββατο02/11/1915:001-0
15.Κ14-6ος-ΟμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΡΟΥΦ 1Σάββατο02/11/1917:300-2
16.Κ16-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1Σάββατο02/11/1919:151-0
17.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚυριακή03/11/1911:001-3
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή03/11/1915:000-4
19.Κ18-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακή03/11/1918:001-1
20.Κ14-4ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο09/11/1912:00
21.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00
22.Κ18-5ος-ΟμιλοςΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο09/11/1918:00
23.Κ14-6ος-ΟμιλοςΡΟΥΦ 1 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο09/11/1920:00
24.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚυριακή10/11/1909:00
25.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή10/11/1912:00
26.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή10/11/1915:00