facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 62 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΜΕΓΙΣΤΗΣ-ΚΥΘΗΡΩΝ&ΑΝΑΦΗΣ ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 91 x 51 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 350)
Έδρα: ΑΘΗΝΑΪΔΑ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ, ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ, ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ , ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ16-6ος-ΟμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο26/10/1911:004-1
2.Κ16-6ος-ΟμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΣάββατο26/10/1913:000-2
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣάββατο26/10/1916:001-2
4.Κ14-3ος-ΟμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΣάββατο26/10/1918:151-2
5.Κ14-3ος-ΟμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο26/10/1920:003-1
6.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή27/10/1909:004-1
7.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Κυριακή27/10/1912:002-2
8.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚυριακή27/10/1915:002-1
9.Κ18-6ος-ΟμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚυριακή27/10/1917:301-2
10.Κ16-3ος-ΟμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚυριακή27/10/1919:154-3
11.Κ14-3ος-ΟμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦ 2Σάββατο02/11/1911:005-2
12.Κ12-5ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο02/11/1912:451-2
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο02/11/1915:000-1
14.Κ16-6ος-ΟμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Σάββατο02/11/1917:152-1
15.Κ14-3ος-ΟμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3Σάββατο02/11/1918:457-3
16.Κ12-5ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο02/11/1920:001-1
17.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚυριακή03/11/1909:002-3
18.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚυριακή03/11/1912:002-4
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή03/11/1915:001-2
20.Κ18-6ος-ΟμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακή03/11/1917:151-1
21.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚυριακή03/11/1919:003-5
22.Κ10-2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο09/11/1913:00
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00
24.Κ16-3ος-ΟμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο09/11/1917:15
25.Κ14-3ος-ΟμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Σάββατο09/11/1918:45
26.Κ16-6ος-ΟμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο09/11/1920:15
27.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚυριακή10/11/1909:00
28.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή10/11/1912:00
29.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚυριακή10/11/1915:00
30.Κ14-3ος-ΟμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή10/11/1917:15
31.Κ16-6ος-ΟμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚυριακή10/11/1918:45
32.Κ14-3ος-ΟμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚυριακή10/11/1920:15