facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Πρώτο Προηγούμενο 75 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Π.ΦΑΛΗΡΟ ΓΗΠ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 70 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ, ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ, ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ, ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ, ΤΑΤΑΥΛΑ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.4η ΦΑΣΗΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤετάρτη23/10/1915:302-0
2.Κ14-6ος-ΟμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΣάββατο26/10/1909:000-5
3.Κ16-4ος-ΟμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966Σάββατο26/10/1910:303-1
4.Κ14-6ος-ΟμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/10/1912:004-1
5.Κ18-2ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ Σάββατο26/10/1913:301-0
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣάββατο26/10/1916:001-6
7.Κ10-3ος ΌμιλοςΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚυριακή27/10/1909:000-2
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚυριακή27/10/1911:000-4
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010Κυριακή27/10/1915:003-0
10.4η ΦΑΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤετάρτη30/10/1914:301-3
11.Κ14-6ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο02/11/1911:307-0
12.Κ12-8ος ΌμιλοςΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο02/11/1913:001-1
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο02/11/1915:005-0
14.Κ16-4ος-ΟμιλοςΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1Κυριακή03/11/1910:000-6
15.Κ16-5ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1Κυριακή03/11/1911:300-7
16.Κ12-8ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚυριακή03/11/1913:002-0
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή03/11/1915:002-0
18.Κ14-6ος-ΟμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣάββατο09/11/1909:30
19.Κ16-4ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/11/1911:00
20.Κ18-2ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο09/11/1912:30
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣάββατο09/11/1915:00
22.Κ14-6ος-ΟμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚυριακή10/11/1909:00
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ Κυριακή10/11/1911:00
24.Κ10-3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή10/11/1913:00
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚυριακή10/11/1915:00