facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 64 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ&ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 98 x 64 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 500)
Έδρα: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ, ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Δεύτερη έδρα: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.4η ΦΑΣΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤετάρτη23/10/1915:302-2 (πεν: 4-2)
2.Κ14-4ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ 1 - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο26/10/1913:005-0
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο26/10/1916:003-0
4.Κ16-5ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1Σάββατο26/10/1918:300-3
5.Κ14-4ος-ΟμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Κυριακή27/10/1911:000-0
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚυριακή27/10/1915:003-0
7.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚυριακή27/10/1917:303-0 α.α.
8.Κ16-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή27/10/1919:302-1
9.Κ14-3ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ 2 - ΑΦΟΒΟΣΣάββατο02/11/1909:000-2
10.Κ12-4ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2Σάββατο02/11/1910:450-1
11.Κ14-4ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΣάββατο02/11/1912:157-0
12.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο02/11/1915:000-0
13.Κ12-4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣάββατο02/11/1917:151-0
14.Κ18-6ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο02/11/1918:156-0
15.Κ16-6ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο02/11/1920:155-0
16.Κ12-4ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚυριακή03/11/1910:003-2
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚυριακή03/11/1915:000-1
18.Κ18-5ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1Κυριακή03/11/1920:002-0
19.Κ16-5ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2Σάββατο09/11/1909:00
20.Κ14-4ος-ΟμιλοςΠΕΥΚΗ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΣάββατο09/11/1910:30
21.Κ14-4ος-ΟμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣάββατο09/11/1911:45
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΣάββατο09/11/1915:00
23.Κ16-6ος-ΟμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΣάββατο09/11/1919:00
24.Κ14-4ος-ΟμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚυριακή10/11/1912:15
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚυριακή10/11/1915:00
26.Κ10-2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚυριακή10/11/1918:15
27.Κ18-6ος-ΟμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή10/11/1919:15